Remonto ir apdailos darbai Vilniuje

Andrej Zykovič +370 678 03825

Naudingos nuorodos

Partneriai

Statybos paslaugos ir remontas

Akro, UAB

Tinkuva, UAB

Vilbosta, UAB

Apželdinimas, aplinkos tvarkymas

Vilniaus švaruva, VšĮ

Kontaktai

Andrej Zykovič

+370 678 03825

Remonto ir apdailos darbų pobūdis bei mastas priklauso tik nuo individualių kliento pageidavimų. Statybos darbus atliekame kokybiškai ir laiku. Darbams suteikiama garantija.

Kontaktai

Namo remontas ir apdaila

Visi namo remonto ar apdailos darbai

Esame pasiruošę suteikti jums visą paslaugų spektrą namų remontui ir apdailos darbams. Atliekami darbai: fasadų apdaila; laiptų apdaila; lubų ir sienų lyginimas; grindų lyginimas; visų tipų grindų įrengimas; elektros instaliacija; šildymo sistemos įrengimas; lubų ir sienų glaistymas ir dažymas; tapetų klijavimas; langų, palangių ir durų montavimas; žaliuzių montavimas; stogo montavimo ir šiltinimo darbai; tvorų įrengimas; gerbūvio darbai; vidaus ir lauko vandentiekio montavimas.

Namo statybos klaidų taisymas

Skylių, nelygumų, apšildinimo ar kitų problemų taisymas

Dažnai statant namą atsitinka taip, kad padaromos tam tikros klaidos arba brokas. Taip gali atsitikti dėl statybos technologijų nesilaikimo arba kitų priežasčių. Dažniausiai tokios problemos pastebimos tik po tam tikro laiko - atsiranda skylės, nelygumai, nustatomos apšildinimo problemos ir kt. Minėtas problemas taisyti tenka žmonėms atliekantiems namo remontą arba jo apdailą. Mes padedame nustatyti ir efektyviai ištaisyti tokio pobudžio problemas ir taip pagerinti namo kokybę.

Visus savo įsipareigojimus atliekame kokybiškai ir laiku, darbams ir medžiagoms suteikiama garantija.

Atliekant darbus naudojame KNAUF, ATLAS, IGIS, BRIKO, CERESIT statybines medžiagas. Medžiagos perkamos iš stambiausių prekybos centrų - Senukai, Ermitažas, Celsis, Lemora, Iris. Mūsų užsakovams šiuose centruose suteikiama nuolaida. Naudojame tik aukštos kokybės ir suderinamas tarpusavyje medžiagas.

Darbus atlieka aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys ilgametę darbo patirtį. Paslaugos teikiamos už prieinamą kainą, galima derėtis dėl nuolaidų.