Remonto ir apdailos darbai Vilniuje

Andrej Zykovič +370 678 03825

Naudingos nuorodos

Partneriai

Statybos paslaugos ir remontas

Akro, UAB

Tinkuva, UAB

Vilbosta, UAB

Apželdinimas, aplinkos tvarkymas

Vilniaus švaruva, VšĮ

Kontaktai

Andrej Zykovič

+370 678 03825

Remonto ir apdailos darbų pobūdis bei mastas priklauso tik nuo individualių kliento pageidavimų. Statybos darbus atliekame kokybiškai ir laiku. Darbams suteikiama garantija.

Kontaktai

Kosmetinis buto remontas

Atliekamas greitai ir minimaliomis sąnaudomis

Tai naujų tapetų klijavimas; lubų ir sienų valymas, dalinis glaistymas; lubų, sienų, langų rėmų, durų, grindjuosčių dažymas; linoleumo klojimas; laminato klojimas; kiliminės dangos klojimas; parketlenčių šlifavimas, lakavimas; durų keitimas; elektros rozečių keitimas ir kiti smulkus darbai.

Kapitalinis buto remontas

Papildomai įtraukiami sienų ir lubų lyginimo darbai, pertvarų įrengimas, elektros instaliacijos keitimas

Į remonto planą įeina demontavimo darbai; lubų ir sienų lyginimas; grindų lyginimas; gipso kartono lubų, sienų ir pertvarų montavimas; elektros instaliacijos keitimas; langų ir durų keitimas; lubų ir sienų glaistymas bei dažymas; tapetų klijavimas; plytelių klojimas; parketo klojimas; vandentiekio, radiatorių ir šviestuvų įrengimas ir kiti stambus darbai.

Išskirtinis buto remontas

Tai patalpų rekonstrukcija su pilna apdaila

Įtraukiamos architekto ir dizainerio paslaugos; įeina demontavimo darbai; lubų ir sienų lyginimas; grindų lyginimas; gipso kartono lubų, sienų ir pertvarų montavimas; šildomos grindys; pilnas elektros instaliacijos keitimas; langų ir durų keitimas; lubų ir sienų glaistymas bei dažymas; tapetų klijavimas; plytelių klojimas; parketo klojimas; vandentiekio, radiatorių ir šviestuvų įrengimas ir kiti stambus darbai.

Visus savo įsipareigojimus atliekame kokybiškai ir laiku, darbams ir medžiagoms suteikiama garantija.

Atliekant darbus naudojame KNAUF, ATLAS, IGIS, BRIKO, CERESIT statybines medžiagas. Medžiagos perkamos iš stambiausių prekybos centrų - Senukai, Ermitažas, Celsis, Lemora, Iris. Mūsų užsakovams šiuose centruose suteikiama nuolaida. Naudojame tik aukštos kokybės ir suderinamas tarpusavyje medžiagas.

Darbus atlieka aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys ilgametę darbo patirtį. Paslaugos teikiamos už prieinamą kainą, galima derėtis dėl nuolaidų.