Remonto ir apdailos darbai Vilniuje

Andrej Zykovič +370 678 03825

Naudingos nuorodos

Partneriai

Statybos paslaugos ir remontas

Akro, UAB

Tinkuva, UAB

Vilbosta, UAB

Apželdinimas, aplinkos tvarkymas

Vilniaus švaruva, VšĮ

Kontaktai

Andrej Zykovič

+370 678 03825

Remonto ir apdailos darbų pobūdis bei mastas priklauso tik nuo individualių kliento pageidavimų. Statybos darbus atliekame kokybiškai ir laiku. Darbams suteikiama garantija.

Kontaktai

Kosmetinis patalpų remontas

Dalinis glaistymas, tapetų klijavimas, dažymas

Kosmetinio remonto tikslas – per trumpiausią laiką ir minimaliomis sąnaudomis grąžinti biurui padoria išvaizda. Būtina suprasti, kad kosmetinis remontas neliečia nei patalpos perplanavimo, nei kitų rimtesnių ir daug laiko sąnaudų reikalaujančių darbų. Kosmetinis remontas – tai visų pirma: naujų tapetų klijavimas; lubų ir sienų gruntavimas, dalinis glaistymas; lubų, sienų, langų rėmų, durų, grindjuosčių dažymas; linoleumo klojimas; elektros prietaisų montavimas ir kiti smulkus darbai. Greitas jūsų ofiso patalpų remontas gali būti atliktas per savaitgalį.

Standartinis patalpų remontas

Sienų ir lubų lyginimas, glaistymas, dažymas

Standartinis biuro remontas atliekamas taikant modernias technologijas pagal šiuo metu galiojančias statybos normas. Į standartinį remontą įeina tokie darbai: lubų ir sienų lyginimas; grindų lyginimas; gipso kartono lubų, sienų ir pertvarų montavimas; elektros prietaisų montavimas; naujų tapetų klijavimas; lubų ir sienų valymas, dalinis glaistymas; lubų, sienų, langų rėmų, durų, grindjuosčių dažymas; linoleumo klojimas.

Kapitalinis patalpų remontas

Pilnas remontas, įtraukiant pertvarų ir papildomos įrangos įrengimą

Kapitalinis biuro patalpų remontas – aukštos kokybės apdailos darbai, taikant klasikines technologijas ir medžiagas. Kapitalinis remontas gali įtraukti pertvarų griovimo ir montavimo darbus; lubų ir sienų lyginimas; grindų lyginimas; elektros instaliacijos keitimas; lubų ir sienų glaistymas bei dažymas; tapetų klijavimas; langų ir durų montavimas; žaliuzių montavimas; apdailos darbai; šviestuvų įrengimas. Kapitalinis remontas atitinkamai reikalauja daugiau pastangų, daugiau laiko ir piniginių sąnaudų, tačiau rezultatas – žymiai pagerėjusi estetinė biuro išvaizda ir didesnės funkcinės galimybės.

Visus savo įsipareigojimus atliekame kokybiškai ir laiku, darbams ir medžiagoms suteikiama garantija.

Atliekant darbus naudojame KNAUF, ATLAS, IGIS, BRIKO, CERESIT statybines medžiagas. Medžiagos perkamos iš stambiausių prekybos centrų - Senukai, Ermitažas, Celsis, Lemora, Iris. Mūsų užsakovams šiuose centruose suteikiama nuolaida. Naudojame tik aukštos kokybės ir suderinamas tarpusavyje medžiagas.

Darbus atlieka aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys ilgametę darbo patirtį. Paslaugos teikiamos už prieinamą kainą, galima derėtis dėl nuolaidų.